+421 948 065 776 info@twisk.sk

Zhodnotenie pamätných mincí

Úvodná stránka Pamätné mince Zhodnotenie pamätných mincí

Pamätné mince nie sú investíciou, od ktorej očakávame okamžitý zisk. Ide však o investíciu, ktorá má veľmi zaujímavý rastový potenciál. Prvé zhodnotenie ale nemožno očakávať skôr, ako rok po emisii.

Existujú samozrejme jedinečné razby, ktoré dokážu oveľa rýchlejšie zhodnotiť financie investorov. V tomto prípade sú to veľmi malé obmedzené razby od významných autorov vydané pri významných príležitostiach.

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Myslíte na vaše investície a uvažujete o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej sumy a akou formou je investícia do drahých kovov vhodná. Ako by mal investičný zliatok vyzerať a na čo si dať pri jeho nákupe pozor. Ponúkame školenia vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO PAMÄTNÝCH MINCÍ

Investovanie do pamätných mincí je pre drobných investorov veľkou investičnou príležitosťou. Práve tým bude vyhovovať istota vložených financií a istota ich rastu. Ak si vyberiete zaujímavé numizmatické kúsky, napríklad mince s nízkymi emisiami do tisíc kusov, môžete sa čoskoro tešiť na ich zhodnotenie. Skvelým a cenovo dostupným produktom sú aj zlaté mince Národnej banky Slovenska, ktoré sú vydávané každoročne. Získajte viac informácií.

Zistiť viac