+421 948 065 776 info@twisk.sk

Pamätné mince vs. investičné mince

Úvodná stránka Pamätné mince Pamätné mince vs. investičné mince

Pamätné mince sa od investičných mincí mnohými spôsobmi. Investičné mince sú odliate v 1 oz, 0,5 oz a 0,20 oz
a podiel je 999,9% rýdzeho kovu. Ich hodnota závisí len od ceny drahého kovu za uncu.

V prípade pamätných mincí - aj keď sú zlaté alebo strieborné, obsah drahých kovov nemôže byť 999,9%. Aj hmotnosť mince môže byť odlišná. Skutočná hodnota pamätnej mince mince spočíva v jej zberateľskom potenciáli. Zatiaľ čo investičná minca môže byť vykúpená za stanovenú cenu, cenu pamätnej mince určujú aukcie a úroková miera.

V našom e-shope nájdete veľké množstvo zlatých a strieborných pamätných mincí, ale aj zlaté a strieborné investičné mince. 

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Myslíte na vaše investície a uvažujete o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej sumy a akou formou je investícia do drahých kovov vhodná. Ako by mal investičný zliatok vyzerať a na čo si dať pri jeho nákupe pozor. Ponúkame školenia vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO PAMÄTNÝCH MINCÍ

Investovanie do pamätných mincí je pre drobných investorov veľkou investičnou príležitosťou. Práve tým bude vyhovovať istota vložených financií a istota ich rastu. Ak si vyberiete zaujímavé numizmatické kúsky, napríklad mince s nízkymi emisiami do tisíc kusov, môžete sa čoskoro tešiť na ich zhodnotenie. Skvelým a cenovo dostupným produktom sú aj zlaté mince Národnej banky Slovenska, ktoré sú vydávané každoročne. Získajte viac informácií.

Zistiť viac