+421 948 065 776 info@twisk.sk

Pamätné mince

Úvodná stránka Pamätné mince

Existuje mnoho spôsobov, ako môže drobný investor zhodnocovať svoje financie. K veľmi atraktívnym a obľúbeným nástrojom patria aj pamätné mince. Pamätné mince v sebe nesú krásu umeleckého diela, lesk drahého kovu a sľubnú investíciu, ktorá sa každý rok zvyšuje. Vďaka istote tejto investície by nemali chýbať v žiadnom investičnom portfóliu.

Prečo investovať do pamätných mincí?

Je mnoho spôsobov, ako môže drobný investor zhodnocovať svoje financie. K veľmi atraktívnym a obľúbeným patria tiež
pamätné mincezlatá pamětní mince - TrustWorthy Investment.

Pamätné mince vydávajú štáty buď vo forme strieborných alebo zlatých mincí. Motívy pre razby mincí môžu byť rôzne. Niekedy sa týkajú významných osobností, inokedy významných kultúrnych alebo prírodných pamiatok.

Na Slovensku vydáva pamätné mince Národná banka Slovenska. Strieborné pamätné mince sú venované osobnostiam, alebo významným udalostiam histórie Slovenska.
V prípade zlatých pamätných mincí sa jedná o historické osobnosti, ktoré tvorili dôležitú súčasť dejín našej krajiny. Okrem toho sa motívy zlatých pamätných mincí venujú aj regiónom Slovenska, ktoré sú zapísané vo Svetovom kultúrnom dedičstve UNESCO.

Pamätné mince sa razia v dvoch verziách. Kvalita stand – kedy sa jedná o matný reliéf mince. Kvalita proof má, naopak, reliéf lesklý.

Pamätné mince sú vydávané v limitovaných kolekciách, čo ovplyvňuje ich zberateľskú hodnotu. Zatiaľ čo emisia v kolekciách sa nezvyšuje, záujem investorov áno. Tým sa cena pamätných mincí zvyšuje.

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Myslíte na vaše investície a uvažujete o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej sumy a akou formou je investícia do drahých kovov vhodná. Ako by mal investičný zliatok vyzerať a na čo si dať pri jeho nákupe pozor. Ponúkame školenia vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO PAMÄTNÝCH MINCÍ

Investovanie do pamätných mincí je pre drobných investorov veľkou investičnou príležitosťou. Práve tým bude vyhovovať istota vložených financií a istota ich rastu. Ak si vyberiete zaujímavé numizmatické kúsky, napríklad mince s nízkymi emisiami do tisíc kusov, môžete sa čoskoro tešiť na ich zhodnotenie. Skvelým a cenovo dostupným produktom sú aj zlaté mince Národnej banky Slovenska, ktoré sú vydávané každoročne. Získajte viac informácií.

Zistiť viac